Blog | P+P STAV - Stavebné práce Trenčín

Blog

Stavebné povolenie alebo ohlásenie? Neplaťte zbytočné pokuty

Každá prestavba má podľa zákona svoje pravidlá.

Ste si istí, že poznáte všetky vaše povinnosti, keď ste sa rozhodli zrekonštruovať dom alebo byt? Množstvo ľudí predpokladá, že na úpravy svojho bytu žiadne povolenie nepotrebujú. Ak však robíte väčšiu rekonštrukciu bez povolenia, hrozí vám pokuta. My vám radi vám poradíme, ako sa vyhnúť zbytočným problémom a porušeniu zákona.

Čítať ďalej o stavebnom povolení alebo ohlásení
Pridané dňa : 2.1.2016


Strešné okná pre Vaše podkrovia

Zdravé svetlo pod strechou vášho domova

Vďaka novodobým možnostiam nie je problém vytvoriť z tmavej povaly nádherný obývateľný priestor. Aj tento kúsok obytnej plochy môže pôsobiť príjemne a sviežo. Už sa viac nemusíte obávať, že by ste vo vašom podkroví trpeli nedostatkom denného svetla a čerstvého vzduchu. Pomôžeme vám vybrať vhodné strešné okná značiek Velux a Fakro.

Čítať ďalej o strešných oknách pre vaše podkrovia
Pridané dňa : 2.1.2016


Správny výber obkladov a dlažieb

Chceli by ste aj Vy exkluzívny obklad?

Pri stavbe domu či rekonštrukcii bytu sa každý z vás dostane do bodu, kedy je potrebné vybrať správne obklady a dlažby. V každej predajni vás zavalia množstvom katalógov, v ktorých sa vynímajú nádherné kúpeľne, kuchyne a podlahy. No ako vybrať dlažbu a obklad tak, aby ohúrila a nestratila pritom svoju funkčnosť? Nebojte sa experimentov a nechajte si poradiť.

Čítať ďalej o správnom výbere obkladov a dlažieb
Pridané dňa : 2.1.2016


Kvalitné zateplenie s profesionálmi

Znížte úniky tepla z Vášho domova vďaka kvalitnému zatepleniu fasády

Pri plánovaní stavby či rekonštrukcie už existujúcej budovy je nesmierne dôležité dbať na správny návrh a realizáciu zateplenia fasády. Niet pochýb o tom, že správnou izoláciou objektu zabránime úniku tepla z interiéru. Mohli by sme však diskutovať o kvalite, systéme, hrúbke a rôznych typoch použitých materiálov pri izolácii fasády. Zateplenie vám môže tiež pomôcť ušetriť podstatné množstvo nákladov vynaložených na kúrenie v zime a klimatizáciu v lete.

Čítať ďalej o kvalitné zateplení s profesionálmi
Pridané dňa 2.1.2016

0903 753 882 pavolporuban@ppstav.sk mapa stránok

Copyright © 2021 P+P STAV. Všetky prava vyhradené.
Tvorba web stránok - Ján Ďuriga